Menu

WAŻNY KOMUNIKAT

Szanowni klienci, Od dnia 11 maja 2020 roku wszystkie placówki Banku Spółdzielczego w Czersku będą czynne w godzinach 9:00 – 15:00 Zmiany zostały wprowadzone do odwołania. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

facebook
facebook

Logotypy2

Kredyty Unijne dla Przedsiębiorstw

Bank Spółdzielczy w Czersku w dniu 11 marca 2019 roku podpisał Umowę Operacyjną z Bankiem Gospodarstwa Krajowego w wysokości 8 mln złotych na udzielanie 12 Pożyczek Inwestycyjnych oraz 6 Pożyczek Profilowanych w ramach środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu państwa.

W ramach zawartej umowy Bank Spółdzielczy w Czersku oferuje przedsiębiorcom z województwa pomorskiego kredyty na korzystnych warunkach:

– Kredyt Inwestycyjny dla MMP ze środków dofinansowanych z EFRR i budżetu państwa z oprocentowaniem od 0,44 % w skali roku,

– Kredyt Profilowany dla MŚP ze środków dofinansowanych z EFRR i budżetu państwa z oprocentowaniem od 0,44 % w skali roku.

Od udzielonych pożyczek nie pobiera się żadnych opłat i prowizji.

Kredyty udzielane są ze środków udostępnionych przez Bank Gospodarstwa Krajowego pełniącego rolę Menadżera Funduszu Funduszy oraz wkładu własnego Instytucji Finansującej tj. Banku Spółdzielczego w Czersku, z przeznaczeniem na finansowanie przedsięwzięć rozwojowych przyczyniających się do tworzenia warunków sprzyjających budowie konkurencyjnego sektora MŚP.

Szczegóły oferty:

Kredyt Inwestycyjny dla MMP

Kredyt Profilowany dla MŚP

stopka_www2