Menu

Infolinia

Informujemy że dostępna jest całodobowa infolina dla naszych klientów bankowości elektronicznej. Zachęcamy do kontaktu pod numerem 800 888 888.

facebook
facebook

Kredyt gotówkowy Senior 60 + udzielany jest na cel konsumpcyjny dowolnie wybrany przez Kredytobiorcę bez konieczności udokumentowania poniesionych wydatków.

 

O kredyt może ubiegać się klient który w chwili złożenia wniosku o kredyt osiągnął 60 rok życia lub co najmniej jeden ze współwnioskodawców w chwili złożenia wniosku o kredyt osiągnął 60 rok życia.

 

Korzyści

  • na własne potrzeby konsumpcyjne,
  • prowizja za udzielenie kredytu 1,99 % lub w przypadku posiadania przez kredytobiorcę Czerskiej Karty Seniora prowizja wynosi 0%,
  • okres kredytowania do 60 miesięcy,
  • możliwość konsolidacji kredytów.

O szczegóły oferty zapytaj w placówkach Banku Spółdzielczego w Czersku

Dane kontaktowe znajdziesz >>tutaj

Przykład reprezentatywny kredytu gotówkowego pn. „Kredyt gotówkowy Senior 60+” :

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wyliczona zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim dla kredytu gotówkowego Senior 60+ wynosi 10,02%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 18 333,33 zł, okres kredytowania 28 miesięcy, całkowita kwota do zapłaty 20 504,13 zł, oprocentowanie stałe 7,99 %, całkowity koszt kredytu 2 170,80 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 1 831,80 zł, ubezpieczenie na życie 339,00 zł ), spłata w 28 miesięcznych ratach, w tym 27 rat równych po 720,18 zł, ostatnia 28. rata: 720,27 zł.
W przykładzie uwzględniono posiadanie przez klienta Czerskiej Karty Seniora. Kalkulacja została dokonana na dzień 10.03.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie. Z oferty kredytu gotówkowego pn. ”Kredyt gotówkowy Senior 60+” mogą skorzystać osoby, które zawrą umowę kredytową wraz z umową ubezpieczenia na życie (osoby pracujące: ubezpieczenie na życie oraz trwałej i całkowitej niezdolności do pracy w następstwie nieszczęśliwego wypadku oraz choroby; emeryci i renciści: ubezpieczenie na życie). Decyzja kredytowa uzależniona jest od wyniku indywidualnego badania zdolności kredytowej oraz oceny ryzyka kredytowego dokonanego przez Bank Spółdzielczy w Czersku. Materiał ma charakter marketingowy i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Dokumenty do pobrania

Załączniki do wniosku dla osoby fizycznej uzyskującej dochody z tytułu umowy o pracę, renty, emerytury

Załączniki do wniosku dla osoby prowadzącej działalność gospodarczą

Załączniki do wniosku dla osoby prowadzącej działalność rolniczą

facebook