Menu

Infolinia

Informujemy że dostępna jest całodobowa infolina dla naszych klientów bankowości elektronicznej. Zachęcamy do kontaktu pod numerem 800 888 888.

facebook
facebook

Kredyt gotówkowy Senior 60 + udzielany jest na cel konsumpcyjny dowolnie wybrany przez Kredytobiorcę bez konieczności udokumentowania poniesionych wydatków.

 

O kredyt może ubiegać się klient który w chwili złożenia wniosku o kredyt osiągnął 60 rok życia lub co najmniej jeden ze współwnioskodawców w chwili złożenia wniosku o kredyt osiągnął 60 rok życia.

 

Korzyści

  • na własne potrzeby konsumpcyjne,
  • prowizja za udzielenie kredytu 1,99 % lub w przypadku posiadania przez kredytobiorcę Czerskiej Karty Seniora prowizja wynosi 0%,
  • okres kredytowania do 84 miesięcy,
  • możliwość konsolidacji kredytów.

O szczegóły oferty zapytaj w placówkach Banku Spółdzielczego w Czersku

Dane kontaktowe znajdziesz >>tutaj

Przykład reprezentatywny kredytu gotówkowego pn. „Kredyt gotówkowy Senior 60+” :

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wyliczona zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim dla kredytu gotówkowego Senior 60+ wynosi 11,74%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 11 676,56 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku 7,99 % (stanowi sumę: stała marża Banku 4,34 % + WIBOR 12M), całkowity koszt kredytu 1 676,56 zł (w tym prowizja 199,00 zł, odsetki 1 239,56 zł, koszty zabezpieczenia kredytu 238,00 zł ), umowa zawarta na okres 36 miesięcy, wyliczona na dzień 21.02.2022 r., oparta na reprezentatywnym przykładzie. Z oferty kredytu gotówkowego pn. ”Kredyt gotówkowy Senior 60+” mogą skorzystać osoby, które zawrą umowę kredytową wraz z umową ubezpieczenia na życie (osoby pracujące: ubezpieczenie na życie oraz trwałej i całkowitej niezdolności do pracy w następstwie nieszczęśliwego wypadku oraz choroby; emeryci i renciści: ubezpieczenie na życie).
Decyzja kredytowa uzależniona jest od wyniku indywidualnego badania zdolności kredytowej oraz oceny ryzyka kredytowego dokonanego przez Bank Spółdzielczy w Czersku. Materiał ma charakter marketingowy i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Dokumenty do pobrania

Załączniki do wniosku dla osoby fizycznej uzyskującej dochody z tytułu umowy o pracę, renty, emerytury

Załączniki do wniosku dla osoby prowadzącej działalność gospodarczą

Załączniki do wniosku dla osoby prowadzącej działalność rolniczą