Menu

WAŻNY KOMUNIKAT

Szanowni klienci, Od dnia 11 maja 2020 roku wszystkie placówki Banku Spółdzielczego w Czersku będą czynne w godzinach 9:00 – 15:00 Zmiany zostały wprowadzone do odwołania. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

facebook
facebook

 Klient indywidualny

Ubezpieczenia na życie


Con_zycie_konfŻycie komfort

Życie Komfort jest produktem uniwersalnym, który zabezpiecza Kredytobiorcę na wypadek niepożądanych zdarzeń takich jak ciężka choroba, wypadek, utrata pracy, śmierć bliskiej osoby. Produkt ten może służyć zabezpieczeniu spłaty różnego rodzaju umów zadłużeniowych. Życie Komfort jest także produktem dedykowanym Klientom Banku, którzy nie posiadają umów kredytowych, ale mimo tego chcą zabezpieczyć siebie i swoich najbliższych.

Więcej informacji do pobrania:
http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-banku/produkt/twoj-kredyt/zycie-komfort,60.html

Podstawowe zalety Życie Komfort:

  • spłata zobowiązań kredytowych lub wypłata świadczeń uposażonym,
  • zakres ochrony dopasowany do indywidualnych oczekiwań i potrzeb,
  • ochrona już od następnego dnia od podpisania umowy ubezpieczenia,
  • ubezpieczenie się w Banku = oszczędność czasu.

logo-a
Życie Plus Klienta Banku

Życie Plus Klienta Banku to ubezpieczenie na życie promujące profilaktykę zdrowotną, czyli przeprowadzanie regularnych badań. Concordia doceniając taką postawę wypłaci Ci wyższe świadczenia w przypadku wystąpienia chorób. Zakres ubezpieczenia, proponowany do tej pory w ofercie ubezpieczeń pracowniczych, teraz dostępny jest także dla Ciebie.

Więcej informacji do pobrania:
http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-banku/produkt/ty-i-twoja-rodzina/zycie-plus-klienta-banku,74.html


logo-a
Życie Plus

Życie Plus to ubezpieczenie na życie promujące profilaktykę zdrowotną, czyli przeprowadzanie regularnych badań. Concordia doceniając taką postawę wypłaci Ci wyższe świadczenia w przypadku wystąpienia chorób. Zakres ubezpieczenia, proponowany do tej pory w ofercie ubezpieczeń pracowniczych, teraz dostępny jest także dla Ciebie.

Więcej informacji do pobrania:
http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-indywidualny/produkt/ty-i-twoja-rodzina/Zycie-plus,5.html


logo-a
Życie Plus 100 000

Życie Plus 100 000 to ubezpieczenie, które charakteryzuje się dwiema cechami: przystępną składką oraz wysokimi sumami ubezpieczenia. Stanowi idealne dopełnienie ubezpieczeń grupowych oraz indywidualnych. Może być również zawierane samodzielnie.

Więcej informacji do pobrania:
http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-indywidualny/produkt/ty-i-twoja-rodzina/Zycie-plus-100-000,50.html


logo-a
Życie Casco

Życie Casco to ubezpieczenie na życie zapewniające Twojej rodzinie bezpieczeństwo finansowe w przypadku Twojej śmierci lub inwalidztwa spowodowanego nieszczęśliwym wypadkiem. Miej świadomość codziennych zagrożeń i ubezpiecz się. Skorzystaj z oferty Concordia.

Więcej informacji do pobrania:
http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-indywidualny/produkt/ty-i-twoja-rodzina/Zycie-casco,4.html


logo-a
Życie kapitał

Przyszłość ciężko przewidzieć – to fakt. Można jednak uczynić ją spokojniejszą poprzez rozsądne gromadzenie kapitału. Wizja podjęcia studiów przez Twoje dzieci, spokojna emerytura – o to nie musisz się martwić, jeśli wybierzesz ubezpieczenie Życie Kapitał. To optymalny sposób na realizowanie odległych w czasie celów.

Więcej informacji do pobrania:
http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-indywidualny/produkt/ty-i-twoja-rodzina/Zycie-kapital,39.html


logo-a
NNW Indywidualne

NNW Indywidualne to ubezpieczenie chroniące Ciebie i Twoich bliskich w każdym miejscu i czasie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Masz możliwość ubezpieczenia się w jednym z najszerszych zakresów dostępnych na rynku.

Więcej informacji do pobrania:
http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-indywidualny/produkt/ty-i-twoja-rodzina/nnw-indywidualne,7.html


Ubezpieczenia majątkowe


indywidualny_concordia_moj_domConcordia Mój Dom

Concordia Mój Dom to ubezpieczenie nieruchomości, które przygotowane zostało z myślą o najbardziej wymagających Klientach, ceniących jakość i zakres ochrony. Obejmuje ono nie tylko dom, mieszkanie czy piwnicę, ale również garaże czy rośliny ogrodowe.
Concordia Mój Dom to produkt skierowany do posiadaczy nieruchomości – zarówno tych zamieszkujących, jak i wynajmujących dom czy mieszkanie.

Więcej informacji do pobrania:

https://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-indywidualny/produkt/twoj-majatek/concordia-moj-dom,80.html


logo-a Concordia Plus

Concordia Plus to pakiet ubezpieczeń majątkowych, chroniący Twój dom, mieszkanie od najczęściej występujących zdarzeń, takich jak: pożar, zalanie czy kradzież. Dzięki ubezpieczeniu uzyskasz również środki finansowe w przypadku zniszczenia sprzętów domowych. Concordia Plus zapewnia ochronę w sytuacjach związanych z OC w życiu prywatnym, a także w wyniku NNW oraz Ochronę Prawną. Concordia Plus to idealny pakiet ubezpieczeń dla Twojego domu, mieszkania.

Więcej informacji do pobrania:
http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-indywidualny/produkt/twoj-majatek/concordia-plus,2.html


logo-a Concordia Turysta

Concordia Turysta to ubezpieczenie majątkowe, dzięki któremu Ty i Twoi pracownicy, możecie podróżować spokojnie, nie martwiąc się o ewentualne wypadki za granicą. Ubezpieczony jest również Wasz bagaż i odpowiedzialność cywilna. Concordia Turysta to poczucie bezpieczeństwa i gwarancja pomocy podczas podróży.

Więcej informacji do pobrania:
http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-indywidualny/produkt/ty-i-twoja-rodzina/concordia-turysta,9.html


logo-a
Concordia Auto

Concordia Auto to pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych, chroniący samochód, jego kierowcę i pasażerów. Ubezpieczenie Auto Casco zapewnia pokrycie kosztów jego naprawy w razie uszkodzenia oraz umożliwia zakup nowego samochodu w razie kradzieży. Dzięki ubezpieczeniu Auto Assistance uzyskasz pomoc w razie wypadku lub awarii pojazdu. W ramach Concordia Auto możesz również wykupić ubezpieczenie Ochrony Prawnej oraz ubezpieczenie NNW dla kierowcy i pasażerów.

Więcej informacji do pobrania:
http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-indywidualny/produkt/twoj-majatek/concordia-auto,3.html


logo-a Ochrona Prawna

Ochrona Prawna to ubezpieczenie majątkowe gwarantujące zwrot kosztów prowadzonych przez Ubezpieczonego sporów prawnych – zwracany jest koszt Adwokata, Radcy Prawnego i inne koszty sądowe. Otrzymujesz również dostęp do telefonicznej porady prawnej. Zadbaj o swoje prawa i portfel już dziś – nie martw się wysokimi rachunkami. Concordia przygotowała dla Ciebie Ubezpieczenie Ochrony Prawnej – produkt nagrodzony w niezależnym konkursie  Najwyższa Jakość Quality International 2013.

Więcej informacji do pobrania:
http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-indywidualny/produkt/ty-i-twoja-rodzina/ochrona-prawna,46.html


logo-a Ubezpieczenie koni

Ubezpieczenie koni to ubezpieczenie majątkowe, które zapewni Tobie rekompensatę start powstałych w wyniku śmierci konia, uboju z konieczności lub trwałej utraty zdatności użytkowej. Pomoże także sfinansować wydatki poniesione w związku z jego operacją.
Już dziś zapewnij sobie komfort i poczucie bezpieczeństwa, a swoim koniom najlepszą ochronę.

Więcej informacji do pobrania:
http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-indywidualny/produkt/twoj-majatek/konie,56.html

źródło zdjęć: [www.concordiaubezpieczenia.pl]