Menu

Infolinia

Informujemy że dostępna jest całodobowa infolina dla naszych klientów bankowości elektronicznej. Zachęcamy do kontaktu pod numerem 800 888 888.

facebook
facebook

Aktualności

WAŻNA INFORMACJA DLA POSIADACZY KART PŁATNICZYCH BPS

Bank Spółdzielczy w Czersku informuje, iż od 1 lutego 2015 r. w celu zwiększenia bezpieczeństwa transakcji internetowych, zostanie wyzerowany limit transakcyjny dla wszystkich wydanych kart debetowych BPS.
Od 1 lutego 2015 roku każdy Klient, który będzie chciał dokonać płatności za pomocą karty płatniczej w Internecie powinien:

  1. Ustalić wysokość limitu transakcji internetowych za pośrednictwem infolinii Banku Polskiej Spółdzielczości SA  +48 86 215 50 00 lub bezpośrednio w placówce Banku.
  2. Aktywować zabezpieczenie 3D Secure ( three Domain Secure – usługa oferująca najwyższy obecnie poziom bezpieczeństwa  ochrony transakcji wykonywanych kartami w Internecie) na stronie portalu kartowego www.kartosfera.pl (strona dostępna będzie od 1 lutego 2015 r.). W celu aktywowania zabezpieczenia 3D Secure niezbędne jest podanie w placówce Banku aktualnego numeru telefonu komórkowego, na który będą wysłane Hasła 3D Secure do autoryzacji transakcji internetowych dokonanych kartą oraz hasła do pierwszego zalogowania się celem aktywowania tego zabezpieczenia na portalu kartowym.

 W celu zarejestrowania się w portalu kartowym należy:

  1. Wejść na stronę portalu kartowego  www.kartosfera.pl;
  2. Podać numer PESEL;
  3. Wpisać otrzymane na numer telefonu komórkowego hasło do pierwszego zalogowania się w portalu kartowym.

Instrukcja uruchomienia płatności kartowych w internecie.

Portal kartowy będzie dostępny od 01.02.2015 r. i za jego pośrednictwem będą Państwo mogli dokonać następujących czynności:

  1. Aktywować zabezpieczenie 3D Secure,
  2. Zmieniać kod PIN.
  3. Zastrzegać kartę.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z pracownikami we wszystkich placówkach Banku Spółdzielczego  w Czersku lub konsultantami Infolinii Banku Polskiej Spółdzielczości SA pod numerem 801 321 456 lub +48 86 215 50 06.

UWAGA: Powyższa informacja dotyczy tylko kart ze znakiem:

bank-bps-logo

facebook