Menu
facebook
facebook

Aktualności

Kredyt świąteczny 2017 rozdanie

W dniu 24.01.2018 r. poznaliśmy wyniki losowania nagród w loterii kredytów gotówkowych zorganizowanej przez SGB-Bank S.A. z siedzibą w Poznaniu dla klientów Spółdzielczej Grupy Bankowej, do której należy również Bank Spółdzielczy w Czersku. Przypominamy, że loteria była prowadzona pod hasłem „Kredyt świąteczny 2017”, a okres promocyjny trwał od 27.11.2017 r. do 29.12.2017 r. Każdy kto podpisał umowę o kredyt gotówkowy w tym okresie w banku należącym do Spółdzielczej Grupy Bankowej miał szansę na zdobycie jednej z nagród I lub II stopnia. Nagrodami I stopnia były: telewizor Samsung UE55MU7002, smartfon SAMSUNG Galaxy S8, konsola SONY PlayStation 4 Slim 1TB + gra FIFA 18.

Dodatkowo wśród klientów Banku Spółdzielczego w Czersku rozlosowano nagrody II stopnia – ekspres do kawy Russell Hobbs Retro Ribbon Red, czajnik Russell Hobbs Retro Ribbon Red, toster Russell Hobbs Retro Ribbon Red. Laureatami losowania nagród zostali: Pani Gizela Dahlke z Czerska, Pan Seweryn Ossowski z Czerska oraz Pan Łukasz Hetmański z Karsina. Laureaci odebrali swoje nagrody w dniu 06.03.2018 r. w siedzibie Banku Spółdzielczego w Czersku.

Laureatom serdecznie gratulujemy!

Jednocześnie zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej loterii kredytów gotówkowych, w której nasz Bank ufundował dla swoich klientów równie ciekawe nagrody.

Już od 12 marca 2018 r. klienci naszego Banku będą mogli wziąć udział w wiosennej loterii kredytów gotówkowych pn. „Kredyt wiosenny 2018”. Szczegóły już wkrótce na naszej stronie internetowej www.bsczersk.pl i na plakatach. Serdecznie zapraszamy.