Menu

WAŻNY KOMUNIKAT

Szanowni klienci, Od dnia 11 maja 2020 roku wszystkie placówki Banku Spółdzielczego w Czersku będą czynne w godzinach 9:00 – 15:00 Zmiany zostały wprowadzone do odwołania. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

facebook
facebook

Aktualności

Ubezpieczenie nagrobka z Concordią Mój Dom

Szanowny kliencie

W ramach produktu Concordia Mój Dom możesz ubezpieczyć nagrobek lub grobowiec od szkód powstałych w wyniku zdarzeń losowych (np. huragan, powódź, grad, upadek drzewa), kradzieży zwykłej oraz dewastacji (rozumianej jako umyślne bezprawne zniszczenie lub uszkodzenie nagrobka przez osobę trzecią, z wyłączeniem graffiti). Zakres ochrony jest szeroki i oznacza, że Concordia wypłaci odszkodowanie np. za zniszczenie tablicy nagrobnej, rzeźby czy wazonu przymocowanych na stałe do pomnika.

Sumę ubezpieczenia ustala się indywidualnie na podstawie wartości rzeczywistej nagrobka z dnia zawarcia umowy ubezpieczenia, maksymalnie może być to 15 000 zł. Niezbędne przy wystawianiu polisy jest załączenie dokumentacji fotograficznej ubezpieczanego nagrobka lub grobowca. Wystarczająca będzie jedna fotografia, na której widoczny jest cały nagrobek/grobowiec od frontu wraz z tablicą informującą o pochowanych zmarłych.

Kliencie zadbaj o poczucie spokoju i dbałość o tych, których z nami już nie ma.

O szczegóły zapytaj w naszych placówkach.