Menu

WAŻNY KOMUNIKAT

Szanowni klienci, Od dnia 11 maja 2020 roku wszystkie placówki Banku Spółdzielczego w Czersku będą czynne w godzinach 9:00 – 15:00 Zmiany zostały wprowadzone do odwołania. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

facebook
facebook

Aktualności

Połączenie Concordia Capital S.A. z Generali Życie T.U. S.A.

Szanowni Państwo!

31 października 2019 Concordia Capital S.A. połączyła się z Generali Życie T.U. S.A. Stała się w ten sposób częścią międzynarodowej Grupy Generali. Tym samym wszyscy klienci posiadający ubezpieczenie w Concordia Capital S.A. stali się klientami Generali Życie T.U. S.A.

Umowy ubezpieczenia, zawarte z Concordia Capital S.A., pozostają w mocy. Za ich realizację odpowiada obecnie Generali Życie T.U. S.A., które jest teraz administratorem Państwa danych osobowych.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Wszelkie numery i adresy e-mail, z którymi się Państwo kontaktowaliście, pozostają bez zmian.

Korzyści dla Państwa z połączenia:

  • dostęp do jeszcze szerszej oferty produktów ubezpieczeniowych, chroniących m. in. Państwa majątek, zdrowie i życie, a także produktów dodatkowego zabezpieczenia emerytalnego,
  • zniżki na produkty partnerów programu rabatowego Grupy Generali, jak Philips (nawet 40%), czy Medicover,
  • możliwość założenia Konta Klienta, które daje stały dostęp do informacji o Państwa ubezpieczeniu na życie – wystarczy zarejestrować się na stronie konto.generali.pl.

Zachęcamy Państwa do korzystania z szerokiego zakresu oferowanych produktów Generali Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. w placówkach naszego Banku —> kontakt

generali