Menu
facebook
facebook

Oferta dla Firm

logo-a
OC dla średnich i dużych podmiotów gospodarczych

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej to ubezpieczenie chroniące przedsiębiorstwo przed skutkami finansowymi roszczeń osób trzecich, którym w związku z prowadzeniem działalności lub w związku z posiadaniem lub używaniem mienia przedsiębiorca wyrządził szkodę.

Więcej informacji do pobrania:

https://www.concordiaubezpieczenia.pl/przedsiebiorca/produkt/oc-przedsiebiorcy/oc-dla-srednich-i-duzych-podmiotow-gospodarczych,58.html


Ubezpieczenia na życie


logo-a
Życie Komfort

Życie Komfort jest produktem uniwersalnym, który zabezpiecza Kredytobiorcę na wypadek niepożądanych zdarzeń takich jak ciężka choroba, wypadek, utrata pracy, śmierć bliskiej osoby. Produkt ten może służyć zabezpieczeniu spłaty różnego rodzaju umów zadłużeniowych. Życie Komfort jest także produktem dedykowanym Klientom Banku, którzy nie posiadają umów kredytowych, ale mimo tego chcą zabezpieczyć siebie i swoich najbliższych.

Więcej informacji do pobrania:
http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-banku/produkt/twoj-kredyt/zycie-komfort,60.html

Podstawowe zalety Życie Komfort:

  • spłata zobowiązań kredytowych lub wypłata świadczeń uposażonym,
  • zakres ochrony dopasowany do indywidualnych oczekiwań i potrzeb,
  • ochrona już od następnego dnia od podpisania umowy ubezpieczenia,
  • ubezpieczenie się w Banku = oszczędność czasu.

logo-a
NNW Indywidualne

NNW Indywidualne to ubezpieczenie chroniące Ciebie i Twoich bliskich w każdym miejscu i czasie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Masz możliwość ubezpieczenia się w jednym z najszerszych zakresów dostępnych na rynku.

Więcej informacji do pobrania:
http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-indywidualny/produkt/ty-i-twoja-rodzina/nnw-indywidualne,7.html


 Ubezpieczenia majątkowe


Budynki, maszyny, narzędzia, samochody czy środki produkcji to elementy, które zapewniają sprawne działanie Twojej firmy. Zadbaj o nie – pomoże Ci w tym odpowiednio dobrane ubezpieczenie.


logo-a
Concordia Firma

Prowadzenie firmy to ciągłe wyzwania i ryzyko. Jej bezpieczeństwo finansowe może być zagrożone przez pożar, zalanie, kradzież, czy inne zdarzenie losowe, których nie potrafisz obecnie określić. Nie pozwól się zaskoczyć – z odpowiednią polisą nie musisz obawiać się przykrych niespodzianek losu.

Więcej informacji do pobrania:
http://www.concordiaubezpieczenia.pl/przedsiebiorca/produkt/majatek-firmy/concordia-firma,37.html


logo-a
Concordia Auto

Concordia Auto to pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych, chroniący samochód, jego kierowcę i pasażerów. Ubezpieczenie Auto Casco zapewnia pokrycie kosztów jego naprawy w razie uszkodzenia oraz umożliwia zakup nowego samochodu w razie kradzieży. Dzięki ubezpieczeniu Auto Assistance uzyskasz pomoc w razie wypadku lub awarii pojazdu. W ramach Concordia Auto możesz również wykupić ubezpieczenie Ochrony Prawnej oraz ubezpieczenie NNW dla kierowcy i pasażerów.

Więcej informacji do pobrania:
http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-indywidualny/produkt/twoj-majatek/concordia-auto,3.html


logo-a
Concordia Turysta

Concordia Turysta to ubezpieczenie majątkowe, dzięki któremu Ty i Twoi pracownicy, możecie podróżować spokojnie, nie martwiąc się o ewentualne wypadki za granicą. Ubezpieczony jest również Wasz bagaż i odpowiedzialność cywilna. Concordia Turysta to poczucie bezpieczeństwa i gwarancja pomocy podczas podróży.

Więcej informacji do pobrania:
http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-indywidualny/produkt/ty-i-twoja-rodzina/concordia-turysta,9.html


logo-a
Ochrona prawna

Ochrona Prawna to ubezpieczenie majątkowe gwarantujące zwrot kosztów prowadzonych przez Ubezpieczonego sporów prawnych – zwracany jest koszt Adwokata, Radcy Prawnego i inne koszty sądowe. Otrzymujesz również dostęp do telefonicznej porady prawnej. Zadbaj o swoje prawa i portfel już dziś – nie martw się wysokimi rachunkami. Concordia przygotowała dla Ciebie Ubezpieczenie Ochrony Prawnej – produkt nagrodzony w niezależnym konkursie Najwyższa Jakość Quality International 2013.

Więcej informacji do pobrania:
http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-indywidualny/produkt/ty-i-twoja-rodzina/ochrona-prawna,46.html


 

źródło zdjęć: [www.concordiaubezpieczenia.pl]