Menu
facebook
facebook

Aktualności

Dzień Płatności Bezgotówkowych

Logo-DPB

Bank Spółdzielczy w Czersku zaprasza do swoich Placówek

Po raz kolejny zachęcamy Państwa do korzystania z płatności bezgotówkowych. W dniach  15 – 19 października 2018 roku odbędzie się ogólnopolska kampania społeczna „Warto Bezgotówkowo”, zorganizowana w ramach „Dnia Płatności Bezgotówkowych”. W kampanii „Warto Bezgotówkowo” upowszechniamy wiedzę o korzyściach z płatności elektronicznych. W czasie trwania kampanii będziemy informować o różnych możliwościach płatności bezgotówkowych, a także ich zaletach. Informacje nt. płatności bezgotówkowych dostępne są również na stronie internetowej Banku: www.bsczersk.pl:

W ramach Kampanii rusza KONKURS plastyczny na najciekawszą wizję płatności bezgotówkowych w przyszłości !!!

Czy zastanawialiście się Państwo jak będą wyglądać w przyszłości płatności bezgotówkowe? Czy pojawią się nowe, nieznane jeszcze formy płatności elektronicznych? Jakie korzyści będziemy czerpać z ich stosowania? Każdy kto chciałby zaprezentować swoją wizję może wziąć udział w specjalnym konkursie plastycznym organizowanym w ramach kampanii „Warto bezgotówkowo”. Na autorów najciekawszych pomysłów czekają atrakcyjne nagrody – m.in. tablet, głośnik bluetooth, dysk zewnętrzny. Konkurs trwa do 31 października 2018 r. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 15 listopada br.

Organizatorzy kampanii społecznej „Warto Bezgotówkowo” oraz Bank Spółdzielczy w Czersku zapraszają wszystkich chętnych do udziału w konkursie. Prace należy zgłaszać do 31 października br. na adres: konkurs@WartoBezgotowkowo.pl. Zgłoszenie do konkursu powinno zawierać: imię, nazwisko, mail oraz telefon kontaktowy. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie wartobezgotowkowo.pl/konkurs.