Menu
facebook
facebook

Kampania społeczna „Warto bezgotówkowo”

Bank Spółdzielczy w Czersku zaprasza do swoich Placówek

W dniach od 16 października 2017 roku do 20 października 2017 roku trwa ogólnopolska kampania społeczna „Warto Bezgotówkowo”, zorganizowana w ramach „Dnia Płatności Bezgotówkowych”. W kampanii „Warto Bezgotówkowo” upowszechniamy wiedzę o korzyściach z płatności elektronicznych. W czasie trwania kampanii będziemy informować o różnych możliwościach płatności bezgotówkowych, a także ich zaletach. Ponadto przygotowaliśmy drobne upominki dla Posiadaczy rachunków w Banku Spółdzielczym w Czersku, którzy w czasie trwania kampanii zawrą z Bankiem umowę o usługi bankowości elektronicznej lub umowę o kartę.

Informacje nt. płatności bezgotówkowych dostępne są również na stronie internetowej Banku: www.bsczersk.pl:

W ramach Kampanii rusza KONKURS na najciekawszą wizję płatności w przyszłości!!!

Czy zastanawialiście się Państwo jak będą wyglądać w przyszłości płatności bezgotówkowe? Czy będziemy płacić wzrokiem, odciskiem palca, czy może w inny sposób? Każdy kto chciałby zaprezentować swoją wizję przyszłości może wziąć udział w specjalnym konkursie organizowanym w ramach kampanii „Warto bezgotówkowo” i przygotować swój tekst lub komiks na ten temat. Na autorów najciekawszych pomysłów czekają atrakcyjne nagrody – m.in. Microsoft Surface Pro4 i5 256GB oraz tablet SAMSUNG Galaxy Tab A 10. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 23 października br.

Organizatorzy kampanii społecznej „Warto Bezgotówkowo” oraz Bank Spółdzielczy w Czersku zapraszają wszystkich chętnych do udziału w konkursie na tekst lub komiks, który w sposób atrakcyjny i ciekawy przedstawi przyszłość płatności bezgotówkowych w Polsce. Prace należy zgłaszać do 18 października mailem na adres: konkurs@wartobezgotowkowo.pl. Zgłoszenie do konkursu powinno zawierać: imię, nazwisko, mail oraz telefon kontaktowy. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.wartobezgotowkowo.pl/konkurs.

warto

Serdecznie Zapraszamy