Menu
facebook
facebook

Aktualności

Laureaci loterii promocyjnej „Lokata SGB (Zima 2017)”

W dniu 16.11.2017r. poznaliśmy wyniki losowania nagród lokat terminowych SGB zorganizowanego przez SGB – Bank S.A z siedzibą w Poznaniu dla klientów Spółdzielczej Grupy Bankowej, do której należy również Bank Spółdzielczy w Czersku. Przypominamy, że loteria była prowadzona pod nazwą „Lokata SGB (Zima 2017)” a okres promocyjny trwał od 23.01.2017r. do 21.04.2017r.   Każdy kto założył w tym okresie w banku należącym do Spółdzielczej Grupy Bankowej „Lokatę SGB (Zima 2017)” miał szansę na zdobycie jednej  z nagród: samochód osobowy marki Nissan Juke 1, zestaw kina domowego Panasonic , robot planetarny Russell Hobbs Desire, zestaw do pielęgnacji włosów Remington, pled żakardowy.

Bank Spółdzielczy w Czersku ufundował nagrodę specjalną – robot planetarny Russell Hobbs Desire, która została rozlosowana tylko wśród klientów naszego Banku. Laureatami losowania nagrody zostali: Państwo Cecylia i Franciszek Pasternaccy z Czerska.
Laureaci odebrali swoją nagrodę w dniu 10.01.2018r. w siedzibie Banku Spółdzielczego w Czersku.

Laureatom serdecznie gratulujemy!

Jednocześnie zachęcamy do brania udziału w kolejnych loteriach, w których nasz Bank zafundował dla swoich klientów równie ciekawe nagrody.

lok1
lok2
lok3